Říkají o nás
 
„Škola předčila mé očekávání. Chtěli jsme, aby syn chodil do školy rád a těšil se. Aby si budoval pozitivní vztah ke vzdělání. Radost mám také z toho, že ScioŠkola klade také velký důraz na sociální a emoční růst dětí. Vytváří komunitu, v níž se děti učí spolupracovat, vymezují si svůj prostor, který ale není na úkor ostatních, pomáhají si, umí se ozvat, když se jim něco líbí či nelíbí. Doporučuji.“
Jana Marková
maminka Šimona
Zlin Jana Smll
„Jsem moc ráda, že náš syn chodí ze školy šťastný a spokojený. Nejvíce ho baví projekty, výuka v terénu a odpolední kroužky. To vše probíhá v přátelském a respektujícím prostředí dětí i průvodců. Oceňuji také to, že se učí chápat témata v souvislostech a kriticky nad nimi přemýšlet. To je v dnešním světě velmi důležité. A jsem ráda, že se učí smysluplné vědomosti, které se mu budou v životě hodit.“
Pavlína Woodhams
maminka Tomáše
Zlin Pavlína Small
„Od vzniku nápadu ScioŠkoly ve Zlíně až po možnost ji navštěvovat jsem nadšená stejně jako můj syn. Přípravná třída je ideální řešení pro děti, které už by se nudily ve školce. Dítě má možnost připojit se k výuce spolu s prvňáčky, ale zároveň na něj není vyvíjen žádný tlak. Školu vnímám jako důvěryhodné a bezpečné prostředí. Pokaždé, když školu navštívím, mám radost, že syn má tuhle možnost :)“
A. Ciesarova
maminka Ivánka
ZLIN Anastasia Small
„Neznám lepší pocit, než když vám vaše dítě řekne „Ach jo, zase pátek!“Ne, to není sci-fi. To se opravdu stalo a vděčíme za to skvělému týmu ze Scioškoly Zlín. Na školu pro syna jsme měli jasné požadavky: přátelské prostředí, respektující přístup a bezpečný prostor bez zkoušení a srovnávání. Kde kladou důraz na spolupráci, zodpovědnost a projektovou výuku. Tohle všechno synovi nabídla Scioškola.“
Monika Filáková
maminka Hynečka