Hledáme průvodce pro 1. dvojročí

Baví tě práce s dětmi i dospělými a jsi přirozený leader, který se nezalekne žádné nové výzvy? Zajímáš se o svět vzdělávání a věříš, že by to v něm mohlo fungovat lépe? Nabízíme ti práci, ve které ho spolu s námi můžeš začít měnit.

23. 6. 2023| Katarína Prevendarčíková
Zlinpruv

Více informací

a jak se přihlásit?

Těšíme se na tvou odpověď, kterou nám zašli do 9. 7. 2023.

 

Naplňuje vás práce s dětmi a máte chuť je provázet na jejich cestě poznáním a vzděláváním? Hledáte novou životní výzvu? Je vám blízká oblast vzdělávání? Vítáte svobodu, chcete přinášet své nápady a podílet se na chodu školy, do které byste i vy rádi chodili? Pak je to práce pro vás.

Koho hledáme?

Hodnotami ScioŠkoly jsou svoboda, morálka, otevřenost, aktivita, optimismus a odvaha. Měly by to proto být důležité hodnoty i pro každého zájemce. Jako průvodce k nám do školy hledáme lidi, kteří jsou odvážní, otevření novým podnětům, pozitivní, aktivní, zodpovědní a svobodomyslní. Lidi, kteří se sami chtějí také stále učit. Jinými slovy, náš průvodce má být takový, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly. Pedagogické vzdělání je výhodou, ale ne podmínkou.

Hledáme zkušeného průvodce (tak říkáme našim učitelům) pro věkovou skupinu 6 - 8 let (1. dvojročí) pro základní školu ve Zlíně s nástupem v polovině srpna 2023. Očekáváme pedagogickou praxi ve školství nebo dlouhodobé zkušenosti s prací s dětskou skupinou (skaut, tábory, zájmové kroužky).

Co nabízíme?

  • Smysluplnou práci a seberealizaci.
  • Velkou důvěru ve vaše schopnosti, plný respekt.
  • Skvělé kolegy
  • Podporu a zaškolení.
  • Mentoring a průběžné kvalitní další vzdělávání.
  • Výjezdy do inspirativních škol v ČR, v Evropě a možná i jinam.
  • Možnost spolu s kolegy a dětmi utvářet konkrétní podobu své školy a prostor vyjadřovat se i k dění na ostatních ScioŠkolách.
  • 40 dnů dovolené.
  • Nástupní plat 33.000 - 37.000 Kč dle praxe a zkušeností

Jak to u nás chodí

Mrkněte se na blogu Smysl v práci, server Atmoskop  a více o ScioŠkolách.

To zní skvěle, co je potřeba udělat?

Pokud byste se k nám rádi připojili i vy, pošlete nám své CV, ve kterém kromě obvyklých údajů uveďte i všechny zkušenosti z práce s dětmi i ty, které se zdají méně důležité.

Také bychom si rádi přečetli pár řádek o tom, proč byste rádi pracovali zrovna u nás, na co byste se nejvíce těšili a čeho se třeba i obávali.

A máme pro vás i malý „domácí úkol“. Připravte písemné zadání na práci pro děti ve škole v rozsahu max. dvě strany A4, pro skupinu 18 dětí ve věku 6 - 9 let na 90 minut. Téma i cíl aktivity je na vás.

Těšíme na vaše odpovědi, které nám, prosím, zašlete přes Jobs.cz do 9. července 2023.

Více informací

a jak se přihlásit?

Těšíme se na tvou odpověď, kterou nám zašli do 9. 7. 2023.