beseda

Beseda o výchově v digitální společnosti s Janem Kršňákem (Digiděti)

Zveme vás na besedu o výchově v digitální společnosti, kterou vás provede Jan Kršňák z organizace Digiděti. 5. listopadu od 16 hodin ZDARMA na: https://meet.google.com/yua-rafm-ecq

4. 11. 2020| Scioškola Zlín
IMG 20200910 144326 Zmenseno
Jak se mění identita dnešních dětí, kteří si život bez přístupu na Internet nedokáží představit? Jak obrazovky ovlivňují jejich myšlení, komunikaci a vnímání sama sebe? Jak se stávat plnohodnotným dospělým v digitalizující se společnosti? Jak vypadá dospívání, když se odehrává v kyberprostoru? Jaké mladému člověku přináší pohledy, pocity a problémy? A jak se s nimi vyrovnat? Jaké komplikace a nebezpečí dnešní dospívajícím hrozí? Honí se vám podobné otázky hlavou?
Zveme vás na besedu o výchově v digitální společnosti, kterou vás provede Jan Kršňák z organizace Digiděti.