HLEDÁME NOVÉHO PRŮVODCE...

a ty možná hledáš práci snů...

23. 2. 2021| Scioškola
Hledáme Učitele 1. Stupně

www.scio.cz, s.r.o.

Průvodce pro první stupeň do ScioŠkoly Zlín- www.scio.cz, s.r.o.

Průvodce do ScioŠkoly ve Zlíně (m/ž)

Naplňuje vás práce s dětmi a máte chuť je provázet na jejich cestě poznáním a vzděláváním? Hledáte novou životní výzvu? Je vám blízká oblast vzdělávání? Vítáte svobodu, chcete přinášet své nápady a podílet se na chodu školy, do které byste i vy rádi chodili? Pak je tu příležitost právě pro Vás.

Jsme menší škola s velkým potenciálem, to nám umožňuje pečovat o osobní vztahy a vytvářet velmi pohodové prostředí. Společně vedeme a budujeme inovativní školu, která je součástí společenství ScioŠkol, kde se vzájemně inspirujeme a podporujeme. Nechodíme vyšlapanými cestičkami a stále objevujeme nové možnosti, permanentní změna je naší součástí. Rádi bychom mezi sebou přivítali nového kolegu nebo kolegyni s aprobací pro první stupeň, který bude ve škole pracovat s nejmenšími dětmi.

Koho hledáme?

Hodnotami ScioŠkoly jsou svoboda, morálka, otevřenost, aktivita, optimismus a odvaha. Měly by to proto být důležité hodnoty i pro každého zájemce. Jako průvodce k nám do školy hledáme lidi, kteří jsou odvážní, otevření novým podnětům, pozitivní, aktivní, morálně na výši, zodpovědní a svobodomyslní. Lidi, kteří se sami chtějí také stále učit. Jinými slovy, náš průvodce má být takový, jaké chceme, aby jednou byly i děti ze ScioŠkoly.

Naše požadavky: 

 • Aprobace pro první stupeň.
 • Základní dovedností každého průvodce je otevřená a respektující komunikace.
 • Nezbytným předpokladem úspěchu na této pozici je schopnost a chuť stále se učit a rozvíjet, stejně jako dovednost poskytovat a přijímat zpětnou vazbu.
 • Hledáme člověka, který dokáže dát dětem dostatek prostoru pro uplatnění vlastních projektů i za cenu upozadění svého vlastního plánu.
 • Důležitá je pro nás schopnost nahlížet na dítě jako na spolutvůrce vzdělávacího procesu.
 • Někoho, kdo přirozeně vytváří bezpečné prostředí, zvládne zprostředkovávat dětem i dospělým smysluplnost aktivit, umí nadchnout a umožňovat dětem spolupráci.

Co nabízíme?

 • Práci snů pro lidi, kteří chtějí změnit svět!
 • Smysluplnou, inspirativní, ale také náročnou práci s dětmi.
 • Velkou důvěru ve vaše schopnosti, plný respekt, ale i podporu, pokud ji budete potřebovat.
 • Průběžné kvalitní další vzdělávání.
 • Možnost spolu s kolegy a dětmi utvářet konkrétní podobu své školy a vyjadřovat se i k ostatním ScioŠkolám.
 • Skvělý tým a příjemné pracovní prostředí.
 • Možnost naučit se spoustu nových věcí.
 • Teambuildingové akce.
 • Pracovní poměr na 1 rok s možností dalšího prodloužení.
 • Nástup od srpna.

Co je třeba udělat?

Pokud byste se k nám rádi připojili i Vy, pošlete nám své CV, ve kterém kromě obvyklých údajů uveďte i všechny zkušenosti z práce s dětmi i ty, které se zdají méně důležité (klidně i s vlastními dětmi – také důležitá zkušenost).

V motivačním dopisu nám, prosím, napište, proč byste rádi pracovali zrovna u nás a navrhněte projekt pro skupinu 15 dětí ve věku 6-9 let, na kterém by měly pracovat v průběhu 2 týdnů přibližně 4 hodiny denně. Téma necháváme na vás. Maximální rozsah zadání projektu - 1 strana A4.

Už se těšíme na Vaše odpovědi, které nám, prosím, zašlete do 3. 5. 2021.

Pokud se chcete dozvědět více o ScioŠkolách, můžete se podívat na:

. Video o ScioŠkole https://www.youtube.com/watch?v=WrzIjXwAbqo

. Facebook Scioškoly Zlín https://www.facebook.com/ScioSkolaZlin/

· Weby ScioŠkol https://www.scio.cz/scioskoly/

· Rozhovor: http://domaci.ihned.cz/c1-65348320-skola-majitele-scio-ma-za-sebou-prvni-rok-

ucitelum-se-rika-pruvodci-a-deti-vymysleji-vlastni-parazity

· Rozhovor: http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/skolstvi/expert-at-se-deti-uci-co-chteji-

skolam-chybi-odvaha_371734.html

· Audio: http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/host/_zprava/ondrej-steffl-nejen-o-zakladnich-

skolach-uceni-je-pro-deti-zabava-odmenami-ho-zmenite-v-praci—1527725

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Mostní 2397, Zlín
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: 30 000 - 36 000 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Požadované vzdělání: Magisterské 
Zadavatel: Zaměstnavatel
Kontaktní osoba:

Telefon:

zaneta.sladkova@scioskola.cz