Prostory školy

publikováno: 17 / 4 / 2019

Jak sami době víte, v posledních měsících jsme se potýkali s problémy ohledně prostoru, kde bude škola od září fungovat. V posledních dnech se nám podařilo získat významnou podporu Zlínského kraje, který stojí o to, aby ScioŠkola ve Zlíně zůstala zachována, je připraven nám v tom pomoci a do budoucna nás v rámci svých možností podporovat.

Pro nadcházející školní rok jsme dostali k dispozici celé jedno patro v budově Základní školy v Mostní ulici 2397. Bude otázkou dalších jednání a také záměrů Kraje, zda by se prostory nedaly pronajmout dlouhodobě. Vedle toho jednáme o několika dalších možnostech, kde by škola mohla být v budoucnu.

Jedná se o pěkné školní prostory, s tělocvičnou i jídelnou v objektu. K dispozici je venkovní hřiště a do lesa je to asi 300 metrů. Podívejte se na fotografie níže.

Přihlášky do školy můžete stále podávat – zde.

Prostory školy